ruet

VÕTMETE VALMISTAMINE

1. Võtmete valmistamine Teie auto luku järgi.

Kui Te olete kaotanud kõik oma auto võtmed, siis pöördumisel ametliku diileri poole tehakse Teile ettepanek vahetada välja kõik lukud või siis tellida valmistajatehases lisa võti, kui aga auto on olnud ärandatud või asendati kõik auto lukud, siis on tekkinud lisaprobleemid. Auto lukkude või autolisa võtme tellimisele diilerilt kulub 2-3 nädalat. Kuid seda kallist ja aega nõudvat toimingut on võimalik vältida, kui pöördute meie teeninduskeskusesse. Teie auto luku järgi valmistame uue võtmete komplekti. Samuti pakume auto lukkude remondi-, asendamis- ja ümberkodeerimisteenust. Alates 1995. aastast on enamus sõiduautode valmistajaid juurutanud kiip võtmete tehnoloogia. Mida see tähendab? See tähendab, et tavalise auto võtme sisse on peidetud väike mikroskeem (kiip, transponder) koos koodi või koodide generaatoriga. Kui sõiduki omanik kasutas originaalvõtit, siis süsteem luges võtme andmed pardaarvutisse ja lubas käivitada süsteemid ja mootori tervikuna.

autovõti

Käesoleva hetke seisuga eksisteerib mitu transponderite põlvkonda. Esimestes transponderites oli alaline kood, uutes mudelites aga on aga ujuvkood (CRYPTO). Selleks, et programmeerida krüptotransponderiga auto võtit, tuleb auto tuua meie teeninduskeskusesse. Viimase CRYPTO- võtme kaotamisel saavad autofirmade diilerid välja pakkuda ainult mootori juhtimisploki, immobilaiseri, võtmetega lukukomplekti asendamist koos kõigi komponentide ühitamisega. See aga on üsna kallis lõbu … Viimase ajani kaasnes taoliste võtmete kaotamisega fantastiliste summade väljakäimine, kuna auto võtme taastamine oli võimalik üksnes ametliku diileri juures, kui aga auto oli kunagi äraaetud või olid asendatud autolukud, siis tekkisid veel täiendavad probleemid. Kui Teil on ainult üks auto võti, siis ärge riskige ja tellige endale varuvõti!

Auto mudellid, mille jaoks saame valmistada võtmed kiibiga: ACURA , ALFA ROMEO, AUDI, BMW (3,5,7,8,X5,Z3,Z4,Z8),CHRYSLER , CITROEN, DAEWOO, DAIHATSU, FIAT, FORD, HONDA, HYUNDAI, ISUZU, JAGUAR, KIA, LANCIA, LAND ROVER , LEXUS, LINCOLN, MAZDA, MERCEDES(N/E/S 1995-1997, ACTROS, SPRINTER, VITO, ML), MERCURY, MITSUBISHI, NISSAN, OPEL, PEUGEOT, PORSHE, RENAULT, ROVER, SAAB, SEAT, SKODA, SUBARU, SUZUKI, TOYOTA, VOLKSWAGEN, VOLVO

2. Autovõtmete koopiate valmistamine.

Meie teeninduskeskuse sortimendis on esindatud enamik auto võtmete liike (AUDI, BMW, MERCEDES, FORD,VW jt). Võtmeid valmistatakse programmjuhtimisega tööpinkidel tehasekoodide ja hoolduskaartide järgi. Peale selle on võimalik autovõtme taastamine autoluku järgi kõigi võtmete kaotamise korral, vajadusel aga ka auto luku ümberkodeerimine. Täna on meil olemas seadmed, mis lubavad valmistada immobilaiseriga (transponderiga) võtmete dublikaate! On võimalik kasutada autovõtmete originaaltoorikuid sisseehitatud keskluku ja signalisatsiooni juhtimisplokiga, mida kasutavad valmistajatehased

autovõtmed autovõtmed autovõtmed

3. Võtmete valmistamine fonolukkudele

Jääb ära vajadus pöörduda fonolukkude hooldusega tegeleva ettevõtte poole. Fonolukkude võtmeid valmistame mõne minutiga. Meie teeninduskeskuses saate valmistada endale magnetvõtme  Touch Memory (“tablett”)  fonolukkudele  VIZIT, ELTIS, RAIMAN  jt. Fonoluku võtme dublikaadi valmistamiseks piisab Teie trepikoja suvalisest võtmest.

 

4. Korteri võtmete valmistamine.

Valmistame samuti korteri- ja büroolukkude võtmete koopiaid – – ABLOY, ASSA, BODA, MOTTURA, CISA, ERA, ELBOR, CLASS, GERION, MUL-T-LOCK, MAUER, GEGE  jt.

korteri võtmed  korteri võtmed  korteri võtmed

SUPERPAKKUMINE

Fonoluku dublikaadi valmistamine tellija territooriumil mis tahes Teile sobival ajal.  Üle 10 võtme dublikaadi tellimisel on meie meistri kohaletulek tasuta. Eksisteerib samuti sooduspakkumiste paindlik süsteem.

 

malware adware remover